Skip to content Skip to footer

Czym charakteryzują się buty idealne? Dla jednych najważniejsza jest wygoda, dla innych wygląd, ktoś powie, że wysoka jakość, a ktoś jeszcze, że niska cena. Połączyliśmy to wszystko, tworząc buty idealne. I mamy 100% pewność, że tak właśnie jest, bo za najważniejsze uznajemy dopasowanie.

Dopasowanie do preferencji w kontekście wygody, wyglądu, jakości, ceny, a nawet zdrowia.

Wiele marek premium deklaruje, że “nie idą na kompromisy” – my wręcz przeciwnie!
Poszliśmy na ogrom kompromisów, żeby wypracować dla Ciebie doskonałe optimum. Buty, które są świetnie dopasowane, które zakładasz z przyjemnością i które zapewniają Ci szereg korzyści.

Jakie są podstawowe zalety naszego obuwia dla kobiet?
  • dopasowanie do anatomii damskiej stopy Kiedy wybierasz sukienkę, decydujesz się na taką, która nie pozwala Ci swobodnie oddychać? Z pewnością nie, bo kiedy uciska i powoduje dyskomfort przymierzasz większą, żeby czuć się w niej jak najlepiej. W przypadku butów sytuacja nieco się komplikuje. Buty rozmiar większe okazują się po prostu za duże (za długie), a nadal pozostają ciasne. Inne leżą idealnie, a rozmiar jest nawet mniejszy. Jak to możliwe? Odpowiedzią jest: kopyto. Nasze buty zaprojektowaliśmy tak, żeby były idealnie dopasowane do anatomii stopy – nie uciskały w podbiciu, nie miażdżyły palców i nie uwierały w piętę. Poszerzenie buta w czubku zniwelowało ucisk dużego palca, dzięki czemu stopa swobodnie pracuje, a ryzyko powstania haluksa zostało zniwelowane do minimum.
  • wygoda na miarę potrzeb Dla wielu kobiet buty mają być przede wszystkim piękne. Podzielamy to zdanie, jednak hołdujemy też kwestiom najwyższego komfortu. W celu zapewnienia wygody, zmieniliśmy profil spodu, żeby stopa wygodnie się na nim opierała i odpoczywała. Dodatkowo umieściliśmy w bucie miękką wkładkę dającą wrażenie stąpania po dywanie. Solidne podparcie wpływa nie tylko na komfort, ale też pewność każdego kolejnego kroku. Nie potrafisz chodzić w szpilkach? Możliwe, że zwyczajnie nie miałaś takich, które będą idealnie współgrały z Twoją stopą. Przeprowadziliśmy szereg testów, pytaliśmy nasze klientki i wyniki są jednoznaczne – 8 godzin w butach na obcasie, bez bolących stóp jest jak najbardziej możliwe!
  • ponadczasowy wygląd Ile par butów masz w swojej szafie? W większości przypadków odpowiedzią mogłoby być: nadal zbyt mało! Zachłanność? Konsumpcjonizm? Zdecydowanie nie! Po prostu niewłaściwe dopasowanie. Wierzymy w klasykę, stawiamy na nią od lat i nigdy nie zawiodła. Projektujemy buty, które zarówno dzisiaj, jak i 10 lat temu, ale również za 10 lat mogą być opisane jako gustowne, eleganckie i stylowe. Takie buty w szafie po prostu warto mieć. Klasyczne czarne szpilki wpiszą się w każdy dzień – bez względu na to, czy na horyzoncie ważne spotkanie biznesowe, czy masz ochotę na jeansy czy po prostu nie wiesz, w co się ubrać.
Jakie są podstawowe zalety naszego obuwia dla mężczyzn?
  • dopasowanie do anatomii męskiej stopy Jeśli jesteś jednym z tych mężczyzn, którzy na co dzień przechodzą bolesne starcia z eleganckim obuwiem, nadciągamy z odsieczą. Stylowe buty naprawdę nie muszą być niewygodne! Skąd to wiemy? Bo właśnie takie stworzyliśmy. Dzięki wywiadom, konsultacjom ze specjalistami i badaniom odkryliśmy, w czym tkwi główny problem i zwyczajnie go rozwiązaliśmy. Podwyższenie podbicia pozwoliło dosłownie uwolnić stopę, dać jej przestrzeń i zniwelować ucisk. Dzięki temu buty komfortowo okalają stopę zamiast brutalnie ją miażdżyć.
  • wygoda na pierwszym miejscu Z naszych spostrzeżeń jasno wynika, że mężczyźni w większości przypadków stawiają na wygodę. Dlatego też, również dla nas stała się ona priorytetem. Najczęściej wymienianą uciążliwością związaną z eleganckimi butami wśród panów był ból stóp. W naszych butach poszerzyliśmy więc śródstopie, by uruchomić dużego palca i pozbyć się dyskomfortu. Cały but został zaprojektowany w taki sposób, żeby idealnie dopasować się do naturalnego kształtu stopy, stabilizować ją i zapewniać najwyższy komfort każdego kroku.
  • ponadczasowa klasyka Doszukując się początków obuwnictwa na świecie, dotrze się do pierwszych “prabutów”, które stworzone były całkowicie z materiałów naturalnych. Zapewniało to stopie możliwość oddychania, która wpływa zarówno na komfort, jak i kwestie zdrowotne oraz higieniczne. Nasze buty produkowane są z najwyższej jakości skór, mają skórzane wkładki oraz skórzane podeszwy. Ich ponadczasowy fason obroni się zawsze i wszędzie, dzięki czemu jedna para może zastąpić kilka innych. Dodatkową wartością jest fakt postrzegania klasycznych butów ze skórzaną podeszwą – to segment premium, który rozpozna i doceni każdy świadomy mężczyzna.

Manufaktura Obuwia / TIVIANO © 2021. All Rights Reserved.

{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}