Zalety naszego obuwia

Dla jednych najważniejsza jest wygoda, dla innych wygląd, ktoś powie, że wysoka jakość, a ktoś jeszcze, że niska cena. My skupiliśmy się na wygodzie chodzenia, bo też wygoda była najczęściej podkreślana podczas naszych rozmów z klientkami. Długo zastanawialiśmy się co możemy zrobić by chodzenie w szpilkach nie kojarzyło się z koszmarem bolących stóp i po analizie obuwia dostępnego na rynku doszliśmy do wniosku, że problemem jest forma buta i dotychczasowy sposób produkcji obuwia. Połączenie tych dwóch elementów sprawiało, że stopa była ugniatana, podbicie bolało a duży paluch był blokowany i uciskany. Chcieliśmy by but był klasyczny, elegancki, ale jednocześnie wygodny jak but sportowy, dlatego postanowiliśmy połączyć obuwie sportowe z klasycznym. Tak, niemożliwe stało się możliwe dzięki przemodelowaniu formy buta a także zaimplementowanie rozwiązań znanych z obuwia sportowego. Co znajdziesz w naszym obuwiu, czego na próżno możesz szukać u konkurencji? Przede wszystkim, przetestowane 6 godzin bez bólu. Zastosowaliśmy kilka ciekawych rozwiązań po to, by zagwarantować Tobie wygodę i komfort noszenia:
  • Poszerzenie śródstopia oraz więcej miejsca na duży palec zmniejszyło nacisk na palce, dając im odrobinę luzu a Tobie ulgę od bólu.
  • Zmniejszenie kąta nachylenia buta odciążyło środek stopy, do tej pory uciskany pod ciężarem ciała.
  • Zastosowanie na całej długości buta antywstrząsowych wkładek lateksowych znanych z obuwia sportowego dało miękkość chodzenia i ograniczyło ból w kostce.
  • Wystabilizowanie obcasa pozwoliło na odciążenie kostki i łydek, nadwyrężanych dotychczas próbami stabilizacji stopy w bucie.
  • Zastosowanie wentylacji w lateksie poprzez dziurkowanie zmniejszyło potliwość stopy i ilość odparzeń.
  • Nasączenie lateksu środkami bakteriobójczymi zmniejszyło prawdopodobieństwo namnażania bakterii powodujących przykry zapach potu.

wygodne szpilki dzieki wkładce lateksowej