Skip to content Skip to footer
nasza

historia

Problemy i potrzeby klientów

ostatecznie zdefiniowały kształt naszego obuwia.

Wszystko zaczęło się od marki TIVIANO oraz uważnego słuchania jej klientów. Zeszliśmy z piedestału ekspertów i stanęliśmy ramię w ramię z kobietami i mężczyznami, którzy mieli konkretne potrzeby i problemy. Stosunkowo szybko okazało się, że podstawową bolączką jest dyskomfort, ból, otarcia i… brak alternatyw. Obuwie dostępne na rynku nie spełniało oczekiwań klientów, którzy chcieli po prostu wygody, po prostu jakości i po prostu klasyki. Wtedy też po prostu przystąpiliśmy do działania!

Cztery lata

zajęły nam przygotowania do projektu ManufakturaObuwia.com.

Początkowo szalony pomysł na stworzenie marki obuwniczej, z każdą kolejną filiżanką kawy przybierał coraz bardziej realne kształty, aż powstał pierwszy szkic, pierwsze założenia, pierwsze projekty. Wraz z nimi pojawiły się pierwsze wyzwania i tak przez 4 lata konsekwentnie, krok po kroku budowaliśmy bazę polskich firm, które mogłyby uczestniczyć w realizacji projektu ManufakturaObuwia.com. Co warte zaznaczenia – 4 lata to początek. Początek, który nie ma końca, bo projekty nieustannie doskonalimy, szukamy nowych, jeszcze lepszych producentów, dostawców i wytrwale kroczymy w obranym kierunku.

Produkt polski

od projektu, przez produkcję, aż po opakowanie.

Już na początku projektu ManufakturaObuwia.com postanowiliśmy, że będziemy wspierać polskie firmy. Dlaczego? Idea, jaka nam przyświecała, to wspieranie małych, często rodzinnych firm. Ich główne zasoby, a jednocześnie zalety to pomysłowość, doświadczenie
oraz rzetelność. Czasami jest tak, że od pierwszej chwili wiadomo, że z tym człowiekiem, z tą firmą można stworzyć coś wyjątkowego – i właśnie takie współprace podjęliśmy i cały czas podejmujemy.

Wizja i misja

firmy to pełne dopasowanie ludzi.

Pod każdym względem.
ManufakturaObuwia.com to ludzie. To nasi obecni oraz przyszli klienci, o których dbamy najlepiej jak możemy – produkując buty idealnie do nich dopasowane. To również nasi pracownicy, współpracownicy, partnerzy i wszyscy, którzy dokładają cegiełkę do naszego projektu. Wierzymy, że szczera chęć dzielenia się najlepszym co mamy, chęć współpracy na jasnych warunkach oraz rozwoju na bazie konsekwentnej pracy doprowadzą nas do miejsca, do którego każdego dnia dążymy. Dokąd? Zapraszamy w podróż razem z nami, a momentalnie wszystko stanie się jasne.